Przedszkole Miejskie w Imielinie

Nawigacja

Jagódki Smerfy Słoneczka Myszki Kotki Misie Pszczółki Zajączki Biedronki Leśne Ludki Żabki Muchomorki Krasnale Motylki Jeżyki ???

Grupy Przedszkolne

Jagódki

Wychowawczyni: mgr Danuta Jochemczyk

KONSULTACJE Z RODZICAMI

(PIERWSZY TYDZIEŃ MIESIĄCA)

Poniedziałek - 13.30-14.00

Środa 15.00- 15.30

Miesiąc    CZERWIEC' 2018

1. Wszystkie dzieci nasze są. Dziecięce przyjaźnie.

2. Na naszym podwórku.

3. Hurra! Niedługo lato i  czas wakacji.

4. Bezpieczny i aktywny wypoczynek    WAKACJE !!!

Wiersz do nauki                            Piosenka do nauki

„ WAKACJE”                                       „ LATO, LATO ”

Pojedziemy na wakacje,                             1.  Słonko mocno grzeje,

razem z mamą razem z tatą.                           zieleni się las.

Zabierzemy piłkę, namiot,                              Woła wszystkie dzieci,

i skakankę. Co ty na to?                                  już wakacji czas.

Misio się opala,

Słońce, woda, las już czeka,                                 i laleczka też.

wszystkie dzieci woła.                                           Nawet ze swej norki,

Zabawimy się wesoło,                                           wyjrzał mały jeż..

przed powrotem do przedszkola.

REF:   Lato, lato.

co wy, dzieci na to?

Lato, lato

przyszło do nas już. (bis)

2.  Czas już na wakacje,

na wakacje czas.

Odwiedzimy rzekę, odwiedzimy las.

Zabierzemy misia,

i laleczkę też.